<

Poznań


 
wyświetl  

pokaż zdjęcia z kategorii  

wyświetlaj jako  

poprzednia strona
więcej
1-25 (25 znalezionych)
Novotel Novotel Stary Rynek / Ratusz herb poznania pomnik na Starym Rynku pomnik Powstańców Wielkopolskich Novotel wieżowce Cyryl Ratajski Stary Browar Stary Browar Stary Browar orzełek na ratuszu Ratusz Rynek / wystawa Pilsner Urquell Rynek / wystawa Pilsner Urquell bruk fontanna Apolla św. Jan Nepomucen pomnik św. Jana Nepomucena fontanna Neptuna fontanna Neptuna nie dotyczy rowerów kamienica kamienica


Pewnego dnia, może to nawet był pierwszy dzień kalendarzowej jesieni, wsiadłem w samochód i pojechałem do Poznania na obiad. Oto skutki tej wycieczki. Moje spojrzenie na świat jest tak samo skrzywione, jak budynki na tych kadrach. Po prostu tak mi się to widziało.

Pokaz slajdów   Sprzęt fotograficzny   Księga Gości   Mapa fotogalerii


25 znalezionych zdjęć w kategorii 'Architektura' . Sortowanie: 'data publikacji/malejaco'. Ta galeria zawiera ogółem 28 zdjęć. Galerię dodano 06 Oct 2006 (Friday). Liczba wyświetleń zdjęć z tej galerii: 280772. Adres tego albumu http://fotoswiat.pl/galeria/list.php?exhibition=48. Galeria została oparta na skrypcie Exhibit Engine 2.04. Fotografie chronione są prawem autorskim. Zabronione jest jakiekolwiek wykorzystywanie bez zgody autora.