<

Skocznia "Orlinek" - kolejka tyrolska


 
wyświetl  

pokaż zdjęcia z kategorii  

wyświetlaj jako  

poprzednia strona
więcej
1-19 (19 znalezionych)
zjazd na linie Gosia i "hamulcowy" bezwładny Maciek zjazd zakończony sukcesem Maciek po zjeździe Gosia i Maciek Gosia na skoczni zjazd na linie zjazd na linie z "Orlinka" zjazd na linie ze skoczni "Orlinek" wejście na skocznię wejście na skocznię Witek Świątek - instruktor z Quasara skocznia "Orlinek" - punkt widokowy zjazd na linie - przed skokiem na skoczni Kasia Przemek wejście na skocznię


Skocznia narciarska w Karpaczu w sezonie letnim służy jako punkt startowy do zjazdu na linie lub do skoków na bungee. Koszt jednorazowego zjazdu w maju 2007r. wynosił 30 złotych.
Ze swojej strony dodam: WARTO!
Skocznia ma wysokość ok. 40 metrów, długość zjazdu to 250 metrów, czas jazdy - ok. 7 sekund. Można nawet strzelić kilka zdjęć "z lotu ptaka"! Wieża skoczni służy również jako punkt widokowy, mniej więcej w połowie wysokości zostały zamontowane wiszące mostki linowe. Do odważnych świat należy!

Pokaz slajdów   Sprzęt fotograficzny   Księga Gości   Mapa fotogalerii


19 znalezionych zdjęć w kategorii 'Człowiek' . Sortowanie: 'data publikacji/malejaco'. Ta galeria zawiera ogółem 37 zdjęć. Galerię dodano 06 May 2007 (Sunday). Liczba wyświetleń zdjęć z tej galerii: 270142. Adres tego albumu http://fotoswiat.pl/galeria/list.php?exhibition=65. Galeria została oparta na skrypcie Exhibit Engine 2.04. Fotografie chronione są prawem autorskim. Zabronione jest jakiekolwiek wykorzystywanie bez zgody autora.