FOTOŚWIAT - FOTOSWIAT.pl - Usługi fotograficzne, fotografia ślubna, bank zdjęć, zdjęcia na sprzedaż, fotogaleria


fotoswiat.pl
BANK ZDJĘĆ
galeria fotografii
blog "Niechciane Ujęcia"
W OFERCIE:

- fotografia ślubna
- fotografia okolicznościowa
- fotografia dziecięca
- portrety
- reportaże
- fotografia użytkowa
- BANK ZDJĘĆ


info o FOTOSWIAT.PL
kontakt

statystyka
© FOTOSWIAT.PL 2004 - 2022

Pierwsze kroki w fotografii poczyniłem w 2000r. Wtedy cyfrowe aparaty fotograficzne pozostawały w strefie moich marzeń. Na szczęście klisze analogowe oraz papierowe odbitki już można było skanować. W ten sposób digitalizowałem pierwsze swoje fotografie. 8-go marca 2004 roku uruchomiłem internetową galerię fotografii, która cały czas ewoluuje. 1-go maja 2008 roku pojawił się w przestrzeni internetowej blog Niechciane Ujęcia. 2012 rok był rokiem przełomowym, głównie za sprawą uruchomienia BANKU ZDJĘĆ - tzn. zbioru gotowych zdjęć przygotowanych na sprzedaż - z automatycznm systemem zakupu, dzięki płatnościom on-line. Oprócz fotobanku nastawiam się na wszechstronne świadczenie usług fotograficznych. Mam nadzieję, że mój sposób postrzegania świata przypadnie do gustu kolejnym zadowolonym Klientom. Zapraszam do współpracy.

Grzegorz Ajdukiewicz


FOTOSWIAT.PL to także: Usługi fotograficzne, fotografia ślubna, fotoreportaże z imprez firmowych, sportowych, klubowych, fotografia użytkowa, a także sprzedaż gotowych zdjęć.

Działam głównie we Wrocławiu i Legnicy - poza tym ogólnie Dolny Śląsk - zawsze mogę dojechać, a co do ceny bez problemu można się porozumieć ;)


FOTOŚWIAT - FOTOSWIAT.pl Świat Fotografii i Fotografia świata Fotograf: Grzegorz Ajdukiewicz